pergamen

Originalita


Originalita

images/sites/mysl/originalita/2.png

Každý z nás, jak již jsme byli společností informováni, je jedinečný.

Jen ty podmínky nejsou zase tak vstřícné... Vnímat a podporovat sami sebe smíme jen za určitých podmínek, aby to bylo příjmuto kladně. Ale jaká je skutečná realita? Líbíte se jednomu a druhému jste nepříjemní. A podle společenského postavení dotyčného jste nebo nejste příjmuti. A nakonec zjistíte, že to je celé k ničemu, nenahradí VÁM to ani za mák ten krásný pocit, který ze sebe máte mít VY sami.

Co s tím?

Pokud společnost zjistí, že jste opravdu silní uvnitř sebe, nejste závislí na názoru ostatních, ale Váš osobní pocit je skutečně vnitřně silný, pak máte vyhráno. Dokázat povstat a splnit si své sny, ať z dětství nebo ze současné doby, to rozhoduje o Vašem životě. Stanete se klidní, vyrovnaní a hlavně spokojení. 

Jak na to?

Nejdříve poznejte sami sebe. Vezměte si notes a dělejte si během dne rychlé poznatky o tom, co máte rádi, co se Vám líbí a třeba z druhé strany notesu zase to, co rádi nemáte. Pište hned, za hodinu zapomenete. Ale nelžete sami sobě. Pište pravdu a ne to, co byste "měli" napsat a nebo to, co se od Vás očekává. Jsou to Vaše informace a nikoho jiného, pouze Vaše. Později pište o tom, co umíte. Lépe se tak poznáte.

Jedinečnost není dar, je naší součástí.

 

Originální je každý z nás

Krása a lad, ať pro někoho vypadá jinak než pro druhého, je ve všech a ve všem. Někdo rád gotik styl, někdo zase se velmi skvěle cítí v šatech s velkými růžovými květy a někdo zase v různých stylech obleků. Krása je v originále. Spadnete-li rychle do komerčních věcí, řeknou o Vás, že Vám to sluší, ale nic víc. Chybí Vám to "něco"... Hmmm... To "něco"... Co to vůbec je? Je to zvýraznění Vaší originality v oblékání, chování, atd. Pouze Vy a nikdo jiný...

Kompetentnost, důvěryhodnost, disciplína, sebedůvěra, důslednost. To jsou součásti originálního člověka.

 

A i vizážistika v sobě skrývá okouzlující nekonečnost

Ukrývá v sobě magickou nezměrnost možností. Spoutává k sobě ladnost s odvahou, něžnost s dominancí i rozmanitost s originalitou. Každý jedinec se chce cítit výjimečný a v těchto vodách mu velmi poradí právě vizážistika.

Překrásný způsob životního stylu můžete prožít každý den.

 

 


DARNES dragon
pergamen

Mohlo by Vás zajímat...e-obsah