pergamen

Psychická odolnost


Psychická odolnost

images/sites/mysl/psychicka-odolnost/2.png

Psychická odolnost není nic z "jiného světa"a ani vlastností "vyvolených".

Dá se nejen osvojit, ale dokonce i uvést do Vašeho každodenního života.

Výzva - půjdete do toho?

Rozdíly mezi úspěchem a neúspěchem tkví právě v psychické odolnosti. Jak prosté. Schémata, popisující co musíte proto udělat a nedělat, zde nenajdete. Uvolněte se a dopravte do těla dýcháním pohon pro tělo i mysl a výdechem ven zase to, co již nepotřebujete. Pocity nejistoty, pochyb, stresu a dalších emocí tohoto typu, jsou naprosto v tomto procesu běžné. Intenzita Vaší síly a výkonnosti je závislá na Vašich osobních schopnostech se vnímat a neunikat.

Výzva - vydržíte?

Jakkoli se dokážete "uchopit", vnímejte své emoce jako tok řeky. Krásný a uvolněný nezastavující proud plynoucí přírodou, městy, skalisky, touto celou nádhernou Zemí. Nikdy se nezastavující. Na začátku se na Vás bude hrnout spoustu nálad, myšlenek, emocí. To vše je v pořádku. Budete si zvykat na "valení se" na Vás a časem zjistíte, že to není vůbec tak strašidelné a omezující. Naučíte se toto vše vnímat na pozadí a poznáte, že dokážete být díky tomuto způsobu výkonnější i v důležitých částech života klidnější. Uvidíte více možností. Budete získávat kousek po kousku nadhled. 

Výzva - ustojíte to?

Nenechte se v táhnout do nátlaku, který vytváří televizní programy včetně novin, reklam, super nekončící seriály a jiný. V tomhle všem je uměle vytvořený nátlak. Nádherná manipulace jak Vás dostat pod tlak a donutit přestat samostatně uvažovat a hlavně žít originální život. Většina lidí jezdí např. na dovolenou k moři, ale nejméně polovina by nejraději trávila své volno v jiném prostředí. Nepromarněte ani den, budujte a tvořte, vždyť jde o Vás. Žijte.

         


DARNES dragon
pergamen

Mohlo by Vás zajímat...e-obsah