pergamen

DietyVelký výběr diet, málo kvalitních výsledků...

Co tedy tělo potřebuje?

Potřebujete tělu dát prospěšný a rozmanitý jídelníček a hlavně pohyb. Aha! A to je kámen úrazu. Jen tak na okraj: Bez pohybu a pouze na dietách nebudete v cíli vypadat nějak úchvatně. Ochablé svalstvo - ohlá záda, povolená až plandavá kůže, únava, nic moc výkon, atd.

Co zabírá

Pomůže vám pohyb a selský jídelníček, který musí být obohacen slivovicí a červeným vínem. Má to své ALE: Dodržujte doporučený základ v článku Jídelníček a alkohol. K tomu se pohybujte ve větší míře než doposud a máte svůj cíl dosažen.

 

Nepřecpávat se

Jezte množství potravin dle vaší fyzické námahy. Posedáváte nebo sedíte přes den? Tak tělo potřebuje menší množství a nebojte, když jíte pravidelně i menší množství, nemáte hlad. 

 

POHYB DÁVÁ VÍC, NEŽ JEN NIŽŠÍ VÁHU.

 


Podobné články

Jídelníček a alkohol [Tělo]

Lidské tělo je jedno z nejdokonalejších systému na této planetě. Proto je velmi praktické ho udržovat funkční. Základ je Vynechte ze svého

Byliny [Tělo]

Dřív než nastane čas antibiotik, chirurgických úkonů, kortikoidů, atd. Je praktické zkusit sílu bylin. Zkrátka se nebát udělat pro sebe i tělo přijatelnější variantu.

Výlety [Život]

Proč malí lidští tvorové => děti, tak neskonale prahnou po výletech? Touží poznávat nové a pro ně doposud nepoznané, cítí bezpečí díky


DARNES
pergamen