pergamen

HalluxVbočený palec u nohy

Vzniká kvůli špatnému držení těla: převažování tělesné hmotnosti dopředu. Tlak tak na tento kloub několikanásobně vzroste a musí se proto chránit před poškozením, tedy se zvětší a tím se i zpevní.

Jak na to

  • Narovnejte svůj hřbet
  • Choďte přes patu
  • Masírujte (10 min ideálně denně) si chodidlo směrem k patě
  • Chraňte jej před chladem
  • Hýbejte přes den prsty

Časem přestane kloub se zvětšovat a bolet, následovně se bude zmenšovat. Nemusíte omezovat podpatky - jen si hlídejte chození přes patu (našlapování přes patu) a narovnejte svá ohnutá záda.

Jak dlouho trvá než zmizí

Dlouho, protože dlouho vznikal a jedná se o součástku, kterou používáte neustále. Délka je ovlivněná, jak často se staráte - jestli každý den, čas se zkrátí a výsledek přijde dříve.

 


Podobné články

Jídelníček a alkohol [Tělo]

Lidské tělo je jedno z nejdokonalejších systému na této planetě. Proto je velmi praktické ho udržovat funkční. Základ je Vynechte ze svého

Byliny [Tělo]

Dřív než nastane čas antibiotik, chirurgických úkonů, kortikoidů, atd. Je praktické zkusit sílu bylin. Zkrátka se nebát udělat pro sebe i tělo přijatelnější variantu.

Mléko [Tělo]

Prospěšnost mléka: Kozí mléko Je dokonalé na veškeré alergie a regeneraci jater. Pít čerstvé nebo ohřáté, nevařit. Pokud nechutná - změňte


DARNES
pergamen