pergamen

MlékoProspěšnost mléka:

Kozí mléko

Je dokonalé na veškeré alergie a regeneraci jater. Pít čerstvé nebo ohřáté, nevařit. Pokud nechutná - změňte dodavatele => kozu. Pokud je to vaše zvířátko a nechutná vám od ní, tak potřebuje víc mazlit nebo současné krmení, ustájení ji nedělá dobře.

Kravské mléko

Ano, mléko je velice prospěšné a ne pouze u mláďat. Dospělý člověk pijící plnotučné čerstvé mléko je plný síly a schopný se imunitně ubránit a zregenerovat své tělo. Mléko pomáhá čistit veškeré sliznice v těle. Ne jako převážné množství léků např. na průdušky a plíce.

Čerstvé mléko z obchodu (nebo z trhu či automatů na mléko) vám dodá veškeré léčivé složky na regeneraci a udržování těla v dobrém chodu.

Důležité:

  1. Mléko nevařit, pouze ohřívat "na plotně" - žádná mrkvolinka (alá mikrovlnka)
  2. Ohřívat maximálně do doby nejdelší - když začne "hučet"
  3. Pokud se udělá už pěna - můžete vylévat do odpadu nebo dát zvířectvu, pro vás je bezcenné
  4. Když máte PET lahve - můžete zmačkávat podle množství - nekazí se tak rychle, udržíte déle čerstvé

 

Dýchací součástky

Aby se vám dýchací cesty vyčistily, je výborné jim dát plnotučné čerstvé mléko (plnotučné trvanlivé je absolutně opak!). Budou se vám dělat hleny a v nich budete mít ty breberky, které u vás nemají co dělat. Až se dočistí, přestanete hlenit.

Trávení

Mléko léčí žaludek a celý trávící systém. Na začátku, když budete mít běhací, časem přejde - vyčistí se trávící trakt od bakterií a spol. (Alergie na laktózu je komplikovanější a musíte se podle toho zařídit - nepít mléko, máte smůlu.)

Klouby

Když někdy uslyšíte, že mléko není dobré na klouby a že zanáší tělo - Je to pravda! TRVANLIVÉ MLÉKO to dělá. Není to totiž žádné mléko! Ale tekutina se šíleným (pro tělo katastrofálním) složením.

Dítka a kravské mléko

Je letitou praxí dokázáno: dětem můžete dávat mléko nepřevařené, jsou to potom silní siláci i imunitou. Trpí-li dítko rýmou, kašlem - dávejte hlavně na noc Medvědí mléko. Recepis: ohřejete mléko, osladíte třtinovým cukrem a minimálně lžičku rumu (Tuzemák). Můžete i více rumu, záleží na vás (dospělému rozhodně). Bude smrkat kusance a vykašlávat hleny, až vyčistí potřebné součástky, přestane a bude vám vděčno.

 


Podobné články

Byliny [Tělo]

Dřív než nastane čas antibiotik, chirurgických úkonů, kortikoidů, atd. Je praktické zkusit sílu bylin. Zkrátka se nebát udělat pro sebe i tělo přijatelnější variantu.

Hallux [Tělo]

Vbočený palec u nohy Vzniká kvůli špatnému držení těla: převažování tělesné hmotnosti dopředu. Tlak tak na tento kloub několikanásobně vzroste a musí se

Základní cvičení [Tělo]

Takové, které vás dostane do dobrého rozpohybování je: PĚT TIBEŤANŮ. Dělejte každý cvik pouze 5x, tzn. celkem 25 cviků. Máte je za pár minut odcvičené a jestli


DARNES
pergamen