pergamen

Mysl


Mysl

images/sites/mysl/mysl/2.png

Bez aktivity změny to nepůjde...

Zamyslete se, je velice praktické oprostit se od uměle a úmyslně vytvořeného tlaku celosvětové společnosti na vás. Popřemýšlejte nad tím, co chcete. Máte totiž možnost dělat spoustu věcí, nad kterými již dlouho přemýšlíte a zatím máte stále šanci s nimi začít. I přes to, že budete možná cítit šimrání v břiše, nezastavujte se a nejlépe si vše napište, ať už je to cokoliv. Nehodnoťte svá slova, nic neškrtejte. Ať jste napsali cokoli, neustupujte z toho. Je to pro vás důležité a napsaná slova jsou krokem vaší změny. Takže první, nejkomplikovanější část máte za sebou.

Pokud se zastavíte, byť ze strachu nebo nedostatku odvahy, vzpomeňte. Čas je neúprosný. Berte to jako uvědomění si sebe sama, základ pro počátek vašeho vlastního prožitku a šance.

Máte možnost si svůj život vylepšit a přiblížit se ke svým vlastním naplněním představ, k tomu co byste chtěli zažít, vytvořit nebo umět. Stěžovat si do konce svého života, že jste nedostali příležitost bohužel nemůžete a čekání na pravý magický okamžik bijící světelnými zářemi po nebi rovněž nefunguje. Byť by to bylo nádherné! Jedno je ale naprosto jasné a to, že jste dočetli až sem, to znamená, že máte dostatek síly začít...


Všechny články v kategorii Mysl

img.png

Když chcete změnu [originalita]

Zbavte se vnitřního tlaku. Poznejte vlastní život. Nový život, který Vám může být bližší než ten , který žijete doposud.

Středa 23. leden 2019 | Ryoko Kara
img.png

Rozhodnutí - Změna [originalita]

Ten, kdo chce víc.

Středa 23. leden 2019 | Ryoko Kara
img.png

Osobní růst [psychicka-odolnost]

Povrchní a lhostejný člověk se bojí reformovat sám sebe.

Středa 23. leden 2019 | Ryoko Kara
img.png

Samostatnost a výzvy [psychicka-odolnost]

Vás dostanou dále než by si každý z nás dokázal v tom nejdivočejším snu vůbec představit...

Neděle 08. červenec 2018 | Ryoko Kara
img.png

Alfa [psychicka-odolnost]

Alfa není o vnější síle a agresi. Když tohle pochopí většina lidí, bude mnohem víc věcí funkčních. Včetně rodin. Výkonnost bude několikanásobná a nervy minimální.

Úterý 06. únor 2018 | Ryoko Kara
img.png

Vyletím z kůže! [psychicka-odolnost]

Jak zvládnout stav "Vyletím z kůže". Nemáte šanci ve svém životě se projevit podle svých potřeb. Vadí Vám to? To je dobře. Protože v tom případě uděláte kroky vpřed.

Čtvrtek 26. říjen 2017 | Ryoko Kara
img.png

Žena [originalita]

Zdraví, krása, elegance a další vlastnosti patřící ženě. Máte zájem je prozkoumat a vložit je do svého života? Nic Vám v tom nebrání.

Čtvrtek 13. červenec 2017 | Ryoko Kara
img.png

Muž [originalita]

Síla osobnosti, samozřejmě i zdraví, gentlemanství, tvořivost, akčnost a další vlastnosti patřící muži. Máte zájem je prozkoumat a vložit do svého života? Nic Vám v tom nebrání.

Čtvrtek 13. červenec 2017 | Ryoko Kara
img.png

Typologie osobnosti [profesni-prestiz]

Volba povolání, specializace, kariéra a profesní úspěch. I několik rad na téma "Řeč těla".

Čtvrtek 13. červenec 2017 | Ryoko Kara
img.png

Etiketa [vztahy]

Etiketa je společenský projev, který má rozhodující vliv na mezilidské vztahy.

Čtvrtek 13. červenec 2017 | Ryoko Kara

DARNES dragon
pergamen