pergamen

Mysl


Mysl

images/sites/mysl/mysl/2.png

Bez aktivity změny to nepůjde...

Zamyslete se, oprostit se od uměle a úmyslně vytvořeného tlaku celosvětové společnosti na vás, je velice praktické. Popřemýšlejte nad tím, co chcete. Máte totiž možnost dělat spoustu věcí, nad kterými již dlouho přemýšlíte a máte zatím šanci s nimi začít. I když budete možná cítit šimrání v břiše, nezastavujte se a nejlépe si vše napište, ať je to cokoliv. Nehodnoťte svá slova, nic neškrtejte. Ať jste tam napsali cokoli, neustupujte z toho. Je to pro vás důležité a napsaná slova jsou krokem vaší změny. Takže první (nejkomplikovanější) část máte za sebou.

Pokud se zastavíte, byť ze strachu nebo nedostatkem odvahy, vzpomeňte si na jedno: čas je neúprosný. Berte to jako uvědomění si sebe sama, základ pro počátek vašeho vlastního prožitku a šance.

Máte možnost si svůj život vylepšit a přiblížit se ke svým vlastním naplněním představ, co byste chtěli zažít, vytvořit, umět. Stěžovat si do konce svého života, že jste nedostali příležitost, to bohužel nemůžete. A čekání na pravý magický okamžik bijící světelnými zářemi po nebi, rovněž nefunguje. Ale bylo by to nádherné! Jedno je ale naprosto jasné a to, že jste dočetli až sem, to znamená, že máte dostatek síly začít...


Všechny články v kategorii Mysl

img.png

Samostatnost a výzvy [psychicka-odolnost]

Vás dostanou dále než by si každý z nás dokázal v tom nejdivočejším snu vůbec představit...

Neděle 08. červenec 2018 | Ryoko Kara
img.png

Alfa [psychicka-odolnost]

Alfa není o vnější síle a agresi. Když tohle pochopí většina lidí, bude mnohem víc věcí funkčních. Včetně rodin. Výkonnost bude několikanásobná a nervy minimální.

Úterý 06. únor 2018 | Ryoko Kara
img.png

Když chcete změnu [rozhodnuti---zmena]

Zbavení se vnitřního tlaku. Poznání vlastního života, který Vám může být bližší než doposud.

Pondělí 05. únor 2018 | Ryoko Kara
img.png

Vyletím z kůže! [psychicka-odolnost]

Jak zvládnout stav "Vyletím z kůže". Nemáte šanci ve svém životě se projevit podle svých potřeb. Vadí Vám to? To je dobře. Protože v tom případě uděláte kroky vpřed.

Čtvrtek 26. říjen 2017 | Ryoko Kara
img.png

Žena [originalita]

Zdraví, krása, elegance a další vlastnosti patřící ženě. Máte zájem je prozkoumat a vložit je do svého života? Nic Vám v tom nebrání.

Čtvrtek 13. červenec 2017 | Ryoko Kara
img.png

Muž [originalita]

Síla osobnosti, samozřejmě i zdraví, gentlemanství, tvořivost, akčnost a další vlastnosti patřící muži. Máte zájem je prozkoumat a vložit do svého života? Nic Vám v tom nebrání.

Čtvrtek 13. červenec 2017 | Ryoko Kara
img.png

Typologie osobnosti [profesni-prestiz]

Volba povolání, specializace, kariéra a profesní úspěch. I několik rad na téma "Řeč těla".

Čtvrtek 13. červenec 2017 | Ryoko Kara
img.png

Etiketa [komunikace]

Etiketa je společenský projev, který má rozhodující vliv na mezilidské vztahy.

Čtvrtek 13. červenec 2017 | Ryoko Kara

DARNES dragon
pergamen