pergamen

Originalita


Originalita

images/sites/mysl/originalita/2.png

Každý z nás, jak jsme již byli společností informováni, je jedinečný.

Pouze ty podmínky nejsou zase tak vstřícné...
Vnímat a podporovat sami sebe smíme jen za určitých podmínek. Takových, které budou přijaté kladně, ale jaká je skutečná realita? Líbíte se jednomu a druhému jste nepříjemní. Dle společenského postavení dotyčného jste nebo nejste příjmuti a nakonec zjistíte, že to je celé k ničemu, nenahradí VÁM to ani za mák ten krásný pocit, který ze sebe máte mít VY sami.

Co s tím?

Pokud společnost zjistí, že jste opravdu silní uvnitř sebe, nejste závislí na názoru ostatních, ale váš osobní pocit je skutečně vnitřně silný, pak máte vyhráno. Dokázat povstat a splnit si své sny, ať z dětství nebo sny současné, toto rozhoduje o Vašem životě. Stanete se klidnými, vyrovnanými a hlavně spokojenými. 

Jak na to?

Nejdříve poznejte sami sebe. Vezměte si notes a dělejte si během dne rychlé poznatky o tom, co máte rádi, co se vám líbí a třeba z druhé strany notesu zase to, co rádi nemáte. Pište si vše hned, za hodinu na to již zapomenete. Nicméně nelžete sami sobě, pište pravdu a ne to, co byste "měli" napsat a nebo to, co se od Vás očekává. Jsou to Vaše informace a nikoho jiného, pouze Vaše. Později pište o tom, co umíte. Lépe se tak poznáte.

Jedinečnost není dar, je naší součástí.

 

Originální je každý z nás

Krása a lad, ať pro někoho vypadá jinak než pro druhé, je ve všech a ve všem. Někdo rád gotik styl, někdo se pro změnu cítí skvěle v šatech s velkými růžovými květy a někdo jiný v různých stylech obleků. Krása je v originále. Spadnete-li do komerčních věcí, pak o vás řeknou, že vám to sluší, ale nic víc. Chybí to "něco"... mmm... to "něco"... Co to vůbec je - to "něco"? Je to zvýraznění vaší originality v oblékání, chování, atd. Pouze VY a nikdo jiný...

Kompetentnost, důvěryhodnost, disciplína, sebedůvěra, důslednost. To jsou součásti originálního člověka.

 

I vizážistika v sobě skrývá okouzlující nekonečnost

Ukrývá v sobě magickou nezměrnost možností. Spoutává k sobě ladnost s odvahou, něžnost s dominancí i rozmanitost s originalitou. Každý jedinec se chce cítit výjimečný a v těchto vodách mu velmi poradí právě vizážistika.

Překrásný způsob životního stylu můžete prožít každý den.

 

 


DARNES dragon
pergamen