pergamen

Alfa


Alfa

Kdo je Alfa?

Ten, kdo dává najevo svým chováním stabilitu, rozvážnost, tvořivost, nadhled a rozhodnost. Jsou i další části Alfy a nemusí být moc příjemné či praktické. Alfa je totiž pouze jeden v dané společnosti, který je Nej... Nejvíce se ho bojí, je nejdůležitější (např. finance, znalosti,...), je nejšikovnější, atd. V základě Alfu poslouchá nejvíce lidí. Tak je Alfou. A podle něj/ní funguje nebo nefunguje dané společenství (od rodiny, přes skupinu kamarádu, po zaměstnání). 

Od Alfy se všichni učí 

A dávájí určené priority Alfou do svých životů. Upravují vše podle Alfy. To je velká chyba... V tomto případě Alfa velmi špatně "vládne" a ne na dlouho. Podpora a usměrnění je hlavním motorem, co je potřeba u všech regulovat. Kvalitní "šéf" dává na první místo originalitu každého ve svém společenství a řídí detailně pouze celek. Nechává schopnosti jednotlivce vyvěrat a používá je v celkovém chodu. Usměrňuje pouze to, když někdo dělá něco, co nemá, tzn. cpe se do věcí, do kterých mu je tak obrovské ... prd prd cililink...

Chcete být Alfou?

Není to v agresi, není to ve svalstvu, je to ve vyzařování a jak jste schopni si poradit v různých situacích a zda-li dáváte prostor i ostatním.


Publikovano
Poslední změna: Neděle 15. červenec 2018

drop
pergamen