pergamen

Vyletím z kůže!


Vyletím z kůže!

Jak zvládnout stav „Vyletím z kůže“:

Na rozdíl od „Za vteřinu zcvoknu“ je více napěchovaný a uvnitř síla stoupá v žebříčku výbuchu vzhůru. Uklidňující způsoby nemají šanci. A sednout si do kouta a čekat, až tenhle pocit přejde… Nu… zkusit to, je možné. Někdy okamžik zrodu je zřejmý, jindy přijde po absurdním detailu. Ať je to jak chce, je to tu. Nemá smysl řešit, kde je úplný počátek, ale pracovat s daným faktem ano.

Spojíte dvě možnosti?

Znamená to pouze jedno: dlouhodobě jste se neuvolnili po svém. Jednoduché?! Ano. Nevnímali jste svou sílu své osobnosti a tím nemyslím oslňování okolí. Tím myslím elektrizující sněť nervových vzruchů v jakékoli části těla a klidně i v celém, jak kdo dokáže.

Stav, kdy se současně chcete schoulit do nory a řvaním rozbít nebe se dokáže tak prolnout, až vyskákání žil a přinejmenším pupínků je na řadě. V tu chvíli máte na výběr dvě možnosti: pořádně si skutečně zařvat nebo začít měnit přítomnost. Podle potřeby a situace to lze dokonce spojit.

Přítomnost řešíte podle naučených reakcí (rodina, společnost, filmy atd.). Tyhle Vám evidentně nevyhovují, proto je uvnitř Vás tento super pocit a ten říká: tak tady je fakt nutná změna.

Cholerik neustále „v nervech“ má jít pracovat úplně do jiného stylu zaměstnání a pak by se zklidnil. Tahle ukázka detailně vystihuje řešení daného stavu. Nemáte prostě šanci ve svém životě se projevit podle svých potřeb.

Zvednete pozadí?

Hlavně se pořád neptejte: Jak na to? Zvedněte pozadí, běžte vytvářet to, co vás napadne a tím dojdete tam, kde budete sami sebou. Pokud pořád remcáte, že prostě nevíte a ani netušíte, tak jste akorát kecky, prostě se vám nechce nic dělat, tak si to přiznejte a hned bude líp. Ale rozhodně nezdržujte ty, kteří chtějí začít.

Ti, jenž se už rozhodli se rozhýbat a vytrvat, těm čas poskytl očekávané prožitky.


Publikovano
Poslední změna: Čtvrtek 25. říjen 2018

drop
pergamen