pergamen

Když součástka zlobí


Když součástka zlobí

Metoda, kterou nabízíme...

... rychle odstraňuje silné bolesti páteře, hlavy, končetin a kloubů, pomáhá lidem uvolnit tělo, odblokovat nervy vysílající bolest, které běžně spějí k operacím, např. výhřez ploténky, meniskus, potíže s  kolenními vazy a kyčelními klouby, atd.

Tělo se uvolní od svalových tenzí a postupně bolest odeznívá. Odstraňuje se tím přímo příčina bolesti a porucha funkce.

Touto terapií se srovná osa páteře, tím statika těla a např. ploténka se „srovná“ sama. Blokády na páteři jako takové se prolínají do určitého orgánu, proto se mohou odstranit žaludeční potíže, omezené dýchání i úzkosti nebo deprese.

Je to vhodnou terapií nejen pro akutní silné bolesti páteře, kloubů a hlavy, ale také např. pro „vyhořelé“, lidé s únavovým syndromem či stavech úzkosti a deprese, právě pro svůj uvolňující účinek nejen na tělo, ale zároveň i na psychiku.

Mnoho lidí u nás stále ještě zanedbává včasnou péči o svoje tělo až do doby, kdy je v takovém nepořádku, že nastávají bolesti a porucha funkce. Jsme hlavně zvyklí bolest tlumit analgetiky. S autem také člověk jezdí do servisu. Auto však můžete prodat a koupit nové, tělo nové nekoupíte.

 * * *

Artróza * Blokády atlasu a krční páteře * Bolesti nohou * Brnění, křeče, ztuhlost prstů * Dvojité vidění, závratě * Hlava, migrény * Inkontinence * Karpální tunely * Kolena * Kotníky * Kyčle * Loket, tenisový loket * Lýtka * Neuralgie trojklaného nervu * Obrna lícního nervu * Omezené dýchání * Omezený předklon * Paty * Prevence endoprotézy a operace páteře* Poruchy lymfatického systému (otoky) * Ramena * Třísla * Únavový syndrom * Úzkostné a depresivní stavy * Výhřez ploténky * Vysoký krevní tlak * Záda


DARNES dragon
pergamen