pergamen

Potraviny a Tekutiny


Potraviny a Tekutiny

Lidské tělo je jedno z nejdokonalejších systému na této planetě. Proto je velmi praktické ho udržovat funkční.

Nejdříve je základ

Žádný bílý cukr (pouze třtinový a med), žádné trvanlivé potraviny (hlavně trvanlivé mléko), nízkotučné potraviny i tekutiny označené light, bílá mouka (výjimka je u žitné) a žádné kuřecí maso (může být pokud je od vajíčka a tudíž kuřátka chováno v domácích podmínkách, tzn. neplatí velkošílenosti a rovněž neplatí dokrm) a ani ve výrobcích. Pokud se dodrží pouze tento základ, výsledky jsou mimořádné.

Vyšší level je úprava alkoholu a to tkví v tom, že svou pozornost upnete pouze na slivovici, vodku, bylinné likéry, portské, gin, absint a to v rozumném množství. Královský alkohol vždy byl a navždy zůstane Červené víno (2dcl denně), jeho rozsah léčivých účinků na lidské tělo je nezměrný. V případě, že červené víno vám dělá těžko, těžké nohy a jiné problémy, máte bohužel s největší pravděpodobností nemoc zvanou Candida albicans, tedy kandidózu. Začněte si dávat vína na dno skleničky a nařeďte vodou.

Pozor

Tyto rady jsou uvedeny pro "zdravé" a pokud máte od lékaře stanovenou určitou diagnózu, musíte se podle toho zachovat.

Doporučení

Máte-li jakýkoli problém, je potřeba to řešit a nečekat, že sám odejde. Udělejte pro sebe o jeden krok více než je základ. 


DARNES dragon
pergamen