pergamen

Mléko


Mléko

images/sites/telo/potraviny-a-tekutiny/mleko/2.png

Prospěšnost mléka:

Kozí mléko

Je dokonalé na veškeré alergie a regeneraci jater. Pít čerstvé nebo ohřáté, nevařit. Pokud nechutná - změňte dodavatele => kozu. Pokud je to vaše zvířátko a nechutná vám od ní, tak potřebuje víc mazlit nebo současné krmení ji nedělá dobře.

Kravské mléko

Ano, mléko je velice prospěšné a ne pouze u mláďat. Dospělý člověk pijící plnotučné čerstvé mléko je plný síly a schopný se imunitně ubránit a zregenerovat své tělo. Mléko pomáhá čistit veškeré sliznice v těle. Ne jako převážné množství léků např. na průdušky a plíce.

Dýchací součástky

Aby se Vám dýchací cesty vyčistily, je výborné jim dát plnotučné čerstvé mléko (plnotučné trvanlivé je absolutně opak!). Budou se Vám dělat hleny a v nich budete mít ty breberky, které u vás nemají co dělat. Až se dočistí, přestanete hlenit.

Trávení

Mléko léčí žaludek a celý trávící systém. Na začátku, když budete mít běhací, tak časem přejde, až se Vám vyčistí trávící trakt od bakterií a spol. (Alergie na laktózu je komplikovanější - tyto informace budou v rubrice Když součástka zlobí.)

Klouby

Když někdy uslyšíte, že mléko není dobré na klouby a že zanáší tělo - Je to pravda! TRVANLIVÉ MLÉKO to dělá. Není to totiž žádné mléko! Ale tekutina se šíleným (pro tělo katastrofálním) složením.

Čerstvé mléko

Čerstvé mléko z obchodu (nebo z trhu či automatů na mléko) vám dodá veškeré léčivé složky na regeneraci a udržování těla v dobrém chodu.

Důležité:

  1. Mléko nevařit, pouze ohřívat "na plotně" - žádná mrkvolinka (alá mikrovlnka)
  2. Ohřívat maximálně do doby nejdelší - když začne "hučet"
  3. Pokud se udělá už pěna - můžete vylévat do odpadu nebo dát zvířectvu, pro vás je bezcenné
  4. Když máte PET lahve - můžete zmačkávat podle množství - nekazí se tak rychle, udržíte déle čerstvé

Dítka a mléko

Je letitou praxí dokázáno: dětem můžete dávat mléko nepřevařené, jsou to potom silní siláci i imunitou. Trpí-li dítko rýmou, kašlem - dávejte Medvědí mléko. Recepis: ohřejete mléko, osladíte třtinovým cukrem a minimálně lžičku rumu. Můžete i více rumu, záleží na vás (dospělému rozhodně). Bude smrkat kusance a vykašlávat hleny, až vyčistí potřebné součástky, přestane a bude vám vděčno.

 


Publikovano
Poslední změna: Pondělí 30. listopad -1

drop
pergamen