pergamen

Bojovky


Bojovky

Koukneme se na to, co znamenají "Bojovky":

je to překonání současných překážek nejčastěji v pohybu. Standartním názvem jsou Výzvy. My nejsme ale žádný sralbotky, tak dáme vyšší ligu výzev => Bojovky.

To je totiž u mnohých lidí důvod, proč klasické výzvy přecházejí a ani kvůli nim nezvednou své pozadí. Když někdo chce například zhubnout 10 kilo, tak diety a standartní cviky jej odrazují a pokud vlastní dostatek odvahy dělat věci po svém, tak si vybere způsob cvičení, na který se bude těšit a je mu jedno, zda je specializované na hubnutí nebo ne. Dá si menší porce k jídlu a začne se hýbat po svém. Prostě nebude hubnout, ale zhubne. Nebo někdo se chce naučit fotit: klasická výzva je - naučit se fotit, ale Bojovka je - dostat své fotografie do časopisů, televize, knih, výstav v galeriích atd. 

O čem jsou Bojovky

Dostáváte svou mysl nebo svou vůli nebo svou fyzičku do vyšších úrovní. Můžete všechno naráz. Poznáváte kus svého života a toho, co jste schopni dokázat. 

Jak na to

Krok po kroku. Žádný spěch. Hezky si navykat a ne přeexponovávat svou aktivitu na začátku. Je lepší trénovat den po dni a trochu. Zvyšovat zátěž po týdnu, ať se to týká čehokoli. Opakuji: Je efektivnější si dát den za dnem trochu než dvakrát v týdnu záběr. 

Co je Vaše Bojovka

To, co vás láká. 

 


DARNES dragon
pergamen