pergamen

Výběr-průběh-styl


Výběr-průběh-styl

Co láká?

Stačí jen popřemýšlet, co vás v poslední době láká. Když přeci jen hned teď nevíte, stačí juknout do svých dětských let, zavzpomínejte, jaké že se vám líbily činnosti. A chcete je dnes aplikovat? Dělat popeláře je také možné si zkusit... Nebo lezení po skalách, fotografování, dělání sošek z hlíny, malovat, mluvit dalším jazykem, skákat do vody, potápět se,... Možností spoustu.

Výběr

Necháte-li se zastavit názorem, že jste na to staří, budiž. Necháte-li se ale zastavit svými pochyby, tak to ani nezkoušejte začínat. Motýlci v břiše jsou prima - dávají vám ostražitost tam, kde to neznáte. Ale strach z neznámého, pochyby a jiný blbosti odhoďte na kompost a nechte shnít. Když tento druh pocitů budete mít, uděláte chyby. Soustřeďte se na to, co děláte a tím si to užijete. Jen a jen dotyčná činnost. Nic jiného neexistuje. 

Vyberte si činnost, která vás láká. Zjistěte, jakým způsobem se dělá a popřemýšlejte, jakým způsobem ji můžete dělat vy.

Průběh

To samé platí u průběhu. Mnohokrát se totiž stává, že vás láká základ, ale způsob už moc ne. Vyzkoušejte, zda-li dokážete dotyčnou činnost aplikovat upravenou po svém (od vychytávek, po způsob). Nebo ji samozřejmě dělejte i standardně, záleží pouze na vás. Aby jste si to užili, potřebujete svůj výběr.

Styl

A to samé platí u stylu. Máte to jako s omalovánky. Buď je vymalujete podle vzoru nebo podle sebe. To, že se něco dělá nějak neznamená, že se to tak musí dělat pořád stejně. Víte, jak vzniká většina nových stylů? Jeden si to upraví podle sebe a další to vyzkouší podle něj.


Publikovano
Poslední změna: Pátek 26. říjen 2018

drop
pergamen