pergamen

Výběr-průběh-styl


Výběr-průběh-styl

Co láká?

Stačí jen popřemýšlet, co vás v poslední době láká. Když přeci jen hned teď nevíte, stačí juknout do svých dětských let, zavzpomínejte, jaké že se vám líbily činnosti. A chcete je dnes aplikovat? Dělat popeláře je také možné si zkusit... Nebo lezení po skalách, fotografování, dělání sošek z hlíny, malovat, mluvit dalším jazykem, skákat do vody, potápět se,... Možností spoustu.

Výběr

Motýlci v břiše jsou prima - dávají vám ostražitost tam, kde to neznáte. Ale strach z neznámého, pochyby a jiný blbosti odhoďte na kompost a nechte shnít - když tyto druhy pocitů budete mít, uděláte chyby. Soustřeďte se na to, co děláte a tím si to užijete. Jen a jen dotyčná činnost, která vás láká. Nic jiného neexistuje. 

Postup: Vyberte si činnost, která vás láká. Zjistěte, jakým způsobem se dělá a popřemýšlejte, jakým způsobem ji můžete dělat po svém.

Průběh

To samé platí u průběhu. Mnohokrát se totiž stává, že vás láká základ, ale způsob jakým se dělá už moc ne. Vyzkoušejte, zda-li dokážete dotyčnou činnost aplikovat upravenou po svém (od vychytávek, po způsob). Nebo ji samozřejmě dělejte i standardně, záleží pouze na vás. Aby jste si to užili, potřebujete svou volbu.

Styl

A to samé platí u stylu. Máte to jako s omalovánky. Buď je vymalujete podle vzoru nebo podle sebe. To, že se něco dělá nějak neznamená, že se to tak musí dělat pořád stejně. Víte, jak vzniká většina nových stylů? Jeden si dotyčnou činnost upraví podle sebe a další to vyzkouší podle něj.


Publikovano
Poslední změna: Čtvrtek 24. leden 2019

drop
pergamen