pergamen

Říše zvířat a rostlin


Říše zvířat a rostlin

images/sites/zivot/rise-zvirat-a-rostlin/2.png

Magická planeta jménem Země

Nejkrásnější ukázka chaosu - my a život kolem nás

Můžete říct o člověku, že je chodící baterie, protože dokáže vytvářet energii, můžete říct o člověku, že je senzibilní, protože dokáže vědou nevysvětlitelné věci, můžete říct o člověku, že je nadpřirozený, protože na téhle Zemi je jediný s určitými schopnostmi. A taky můžete říct o člověku, že by se už konečně mohl probrat a začít vytvářet praktické věci vůči Zemi a vlastní osobě.

Propojení existuje, ať chceme nebo ne

Naše těla jsou propojena s magnetickou silou planety a dokáží s ní spolupracovat. Schopnosti jako orientace v prostoru, vycítit počasí nebo jiná přírodní nebezpečí jsou jen malou ukázkou možností spojená s tímto umem. 

 * * *

Zkoušeli jste někdy si vypěstovat rajče, okurku nebo mrkev?

Jiná chuť, jiná struktrura než je v nabídce obchodů. A výsledek pro tělo nezměrně jiný a spotřeba menší. A to nemluvě o chovu zvířat a třeba mléce.

Chování člověka vůči rostlině a zvířeti má vliv na celý svět

Veškerý organizmus na této planetě dokáže žít v symbioze pospolu. Jen ta největší zodpovědnost padá na člověka a ten ne a ne se podle toho chovat. Jako jediný má velikou moc myšlení a zručnosti. A tak jak společnost nadává na politiky, že jsou špatnými horspodáři státu - člověk jako druh je velice špatný hospodář Země.

Nemůžeme říct, že nelze házet všechny do stejného pytle. Co třeba švýcaři, ti chodí i do lesa zametat, ale zde hovoříme o celku a pokud jedni jsou k Zemi vstřícní a druzí ne, pak je pouze jeden způsob, jak to zvládnout: donutit všechny ke vstřícnosti  a to hlavně svým chováním. Největší páka jsou peníze. Obchodník se orientuje podle poptávky a když se nebude kupovat, nebude mít zájem shánět. Tak donutíte jakéhokoli prodejce ke vstřícnosti k Zemi.

Zvířata a ani rostliny to nemohou dokázat - člověk ano. 

Co s tím?

Budeme se věnovat právě kousek po kousku změnám, které jsou jednoduché a ještě šetří koruny i vaše zdraví. 

 


DARNES dragon
pergamen